Aktualności

2014-04-18 06:52:01
Zdjęcia lokali użytkowych przy ul. Gdańskiej 5 przeznaczonych do wynajęcia w drodze przetargu. Lokal handlowy o powierzchni 493,76 m2: Lokal biurowy o powierzchni 328,6 m2: Lista wszystkich lokali użytkowych do wynajęcia w drodze przetargu znajduje się tutaj.
 
2014-04-15 12:13:13
Przed nami Święta Wielkiejnocy, z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych świąt w atmosferze domowego ciepła Zarząd i PracownicyAdministracji Domów Miejskich "ADM" Sp. z o.o.
 
2014-03-07 12:49:33
Administracja Domów Miejskich "ADM" Sp. z o.o. oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną przy ulicy Fordońskiej 120 w Bydgoszczy: 2014-03-13_Fordonska_120.pdf (13 marca 2014 r.)bip herb
Fair_play

Witamy na stronie ADM Sp. z o.o.

 

Administracja Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. jest długoletnim zarządcą nieruchomościami, wiarygodnym partnerem finansowym, solidnym płatnikiem – terminowo regulującym wszelkie zobowiązania. Zatrudnia specjalistów różnych branż oraz licencjonowanych zarządców. Przy wykonywaniu działalności zawodowej konsekwentnie przestrzega przepisy prawa, stosuje standardy zawodowe, kieruje się zasadami etyki zawodowej oraz chroni interesy osób, na rzecz których wykonuje czynności. Wyróżnia się elastycznością i zdolnością przystosowania do nieustannie zmieniających się warunków rynkowych. Spółka zarządza na podstawie zawartych odrębnych umów cywilno - prawnych kilkuset Wspólnotami Mieszkaniowymi.

zobacz wiecej...

Zleć nam obsługę nieruchomości a otrzymasz 2 miesiące gratis
 

Ważne informacje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować łatwiejszą i bardziej przejrzystą formę rozliczania kosztów za media. Z myślą o profesjonalnym zarządzaniu zasobami lokalowymi, wdrożyliśmy nowy - zintegrowany system informatyczny DOM, zapewniający przejrzysty sposób rozliczeń.

Umożliwiliśmy dostęp do konta rozrachunkowego za pośrednictwem sieci Internet. Mamy nadzieję, że taka usługa będzie dla Państwa bardzo pomocna i w znaczący sposób wpłynie na poprawę jakości świadczonych przez nas usług.
 
Administracja Domów Miejskich „ADM” Spółka z o.o. informuje, że na skutek zmian organizacyjnych:
  • od 16 stycznia br. Dział Windykacji zostaje w całości przeniesiony na ul. Paderewskiego 15,
  • od 26 stycznia br. zmienia się lokalizacja Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 1 – z ul. Łomżyńskiej 33 na ul. Techników 5,
  • numery telefonów jak i adresy e-mali pozostają bez zmian.

Zapraszamy wszystkich do nowych siedzib.

Za wszelkie utrudnienia, wynikłe na skutek koniecznych zmian, serdecznie Państwa przepraszamy.
 
 

Galeria

Dla mieszkańców

 
wspólnoty mieszkaniowe